Hannah Beach v Bratislavě aneb O emočním zdraví dětí a mládeže

Posledních pár týdnů česká a slovenská část týmu Rodičovství hrou a Rodinné centrum Prešporkovo v Bratislavě připravuje pro slovenské (a nejenom) publikum něco jedinečného… A teď už můžeme odhalit podrobnosti. Bude to…

Exkluzivní přednáška o emočním zdraví dětí s kanadskou pedagožkou, autorkou a řečníčkou Hannah Beach

Kdy: 27.6.2023 v 17:30
Kde: v Rodinném centru Prešporkovo (Heydukova 25, Bratislava – Staré Mesto)
Pro koho: rodiče, prarodiče, učitele, studenty pedagogických fakult, prostě kohokoliv, kdo pečuje o děti
Jazyk: angličtina BEZ PŘEKLADU
Kapacita místnosti: 40 lidí. K dispozici bude omezený počet židlí a křesel, zbylé sezení bude na tatami pěnovéch podložkách na zemi. Na místě vás bude čekat občerstvení (káva, čaj, ovoce,…)

Přijďte se nechat inspirovat na přednášku kanadské vzdělavatelky Hannah Beach! Více než 25 let se věnuje tvorbě trauma-informovaných prostředí pro vzdělávání, které poskytují dětem emoční bezpečí pro zdravé učení a růst. Hannah Beach, spolu s vývojovou psycholožkou Tamarou Neufeld Strijack, napsala pro pedagogy knihu Reclaiming our students, která poskytuje inovativní pohled na podstatu učitelství s důrazem na emoční vývoj a podmínky nezbytné pro růst dětí. Její práce s dětmi byla sdílena na významných místech po celé Kanadě, včetně Senátu Kanady, několika univerzit, a také národních a mezinárodních konferencí. V roce 2017 byla Hannah Beach uznána Kanadskou komisí pro lidská práva jako jedna z pěti významných tvůrců změn v Kanadě. Její bestseller I Can Dance (Můžu tančit, jedná se o sérii knih), podporující emocionální zdraví dětí prostřednictvím pohybu, hry a exprese, získal v roce 2017 zlatou mezinárodní cenu Moonbeam Children’s Book Award a byl implementován několika anglickými a francouzskými školními radami po celé Kanadě. Hannah obdržela výroční cenu města Ottawy Celebration of People Education Award, která ocenila její odborné znalosti v oblasti vývoje inovativních, inkluzivních programů a zdrojů.

A to není všechno.

Hannah Beach je autorizovaná přednášející Neufeld Institute! Takže se ve své práci opírá na vývojovou teorii založenou na vazbě Gordona Neufelda, autora knihy “Držte si své děti”.

Na tomto semináři se dozvíte, co ovlivňuje emoční zdraví vašich dětí a jak tvořit podmínky pro dětský vývoj. Hannah se podělí o své hluboké znalosti a bohaté zkušenosti z oblasti dětské psychologie. Naučíte se lépe rozumět emocím svých dětí, a také získáte znalosti, nezbytné pro podporu jejich emočního růstu a zdravého vývoje. Seminář vám poskytne praktické rady a strategie, jak pomoci dětem vyrovnávat se s emocionálními výzvami, jak budovat silné vztahy a jak řešit výzvy, spojené se silnými emocemi dětí. Hannah vám také přiblíží nejnovější vědecké poznatky v oblasti dětského emočního zdraví.

My (Xenie a Lina) také budeme na přednášce. Plánujeme i prostor pro seznamování, tvorbu místní komunity a networking, než začne oficiální část. Připojte se k nám 27.6.2023 v Bratislavě! Nezapomeňte se přihlásit včas, kapacita je omezená. Těšíme se na vás!

Vstupné: 10€/240czk

Koupit vstupenku

Shlédnutí: 359