DRŽTE SI SVÉ DĚTI. Čtenářský klub

Zažíváte těžkosti s rodičovstvím? Vaše dítě se zlobí? Je přilepené k obrazovkám? Přilepené k vám? Neposlouchá vás? Nic vám nevypráví? Je velmi ostýchavé? Kňourá celý den? Nechce se učit? Tráví veškerý čas se svými přáteli a nic nedělá? Má potíže ve škole/školce? Zlobí? Protestuje? Lže? Nevíte si s nim rady? Možná nějaký jiný problém?

Připojte se k nám do skupinových diskusí o knize „Držte si své dětí“. Knihu budeme číst průběžně po dobu 7 měsíců a budeme se scházet k pravidelným diskuzím online. Kniha, kterou napsali Dr. Gordon Neufeld a Dr. Gabor Maté, přinese revoluci ve vašem pohledu na výchovu dětí. Je o klíčovém významu vztahů mezi dětmi a těmi, kdo za ně zodpovídají, a o ničivém dopadu konkurenční vazby na vrstevníky v dnešní společnosti. Je to však mnohem více než kniha o orientaci na vrstevníky: jde o rodičovství s ohledem na vztah.

Tato kniha navrací rodičům jejich vrozenou intuici, konfrontuje se s výchovou pomocí disciplíny, která ničí vztahy, jako používání toho, na čem dětem záleží, proti nim. Tato kniha nabízí účinné strategie pro zachování a obnovu vztahu dítě-rodič a přináší osvěžující přirozené alternativy k dnešním vymyšleným metodám řízení chování. Obsah je relevantní pro rodiče dětí jakéhokoli věku, zejména pro rodiče dětí, které navštěvují dětské kolektivy, rodiče adolescentů a také pro pochopení našeho vlastního dětství, puberty a sexuality. Čtenáři běžně komentovali, jak velkým těžkostem a zmatku se mohli vyhnout, kdyby jim byl tento materiál k dispozici hned od začátku.

Recenze na knihu “Drzte si sve deti”.

Na co se můžete těšit?

– 6 online setkání cca jednou měsíčně, každé dlouhé 75-90 minut

– záznam dostupný týden po setkání

– fb skupina pro sdílení postřehů, myšlenek a aha-okamžiků

– seznámení se s řadou koncepcí: šestistupňový model vazby G. Neufelda, protivůle, přeorientace na vrstevníky, vývoj sexuality, zranitelnost a další…

Harmonogram: 24.9.21, 22.10.21, 3.12.21, 14.1.22, 11.2.22, 11.3.22 (pátky) vždy začínáme v 18:00

Registrovat se můžete tady, po registraci v průběhu pár dní vám pošleme podklady pro platbu.

Cena 1 400 Kč za jeden čtenářský klub. Do 5.9. při přihlášení do obou je cena za jeden 1 000 Kč; V případě přihlášení dvou a více lidí do jednoho č. klubu je cena 1 000 Kč za jednoho účastníka.

Kniha není v ceně. Pokud ji ještě nemáte, můžete si ji pořídit v knihkupectvích.

Garance vrácení peněz: můžete si setkání vyzkoušet a kdyby vám něco nevyhovovalo po prvním setkání požádat o vrácení peněz za zbylá setkání.

Minimální počet účastníků: 10 lidí

Kdo jsme?

Setkání budeme vést společně – Lina Vizelman a Ksienia Majznerová Biazrukaja. Jako jediné v České republice jsme členky centra podpory (Support Centre) Institutu Neufelda, který nám poskytuje i řadu materiálu pro vedení těchto výukových skupin.

Poradenství: www.hrejivadeka.cz

Shlédnutí: 661