Webináře o emočním zdraví od Neufeld Institute

Webináře o emočním zdraví od Neufeld Institute (v angličtině) a doprovodná setkání od Rodičovství hrou (v češtině).

Dulezitá informace: záznam z webinářů si můžete kdykoli zakoupit.

Registrace

Minulý rok Neufeld Institute uspořádal online konferenci o emočním zdraví a blahobytu — Emotional health and well-being. Letošní konference (12.-14. května) bude na téma TRAUMA a ODOLNOST — Bouncing back. Každoroční konference zahrnuje přibližně 40 přednášek od lektorů Neufeld Institute v anglickém jazyce.

V dubnu a květnu s vámi chceme sdílet tři klíčové webináře z minulé konference. Na webináře se podíváte ze záznamu kdykoliv, kdy vám to bude vyhovovat. Následná diskuze proběhne v češtině. Diskuzi povedou Lina Vizelman a Xenie Majznerová, facilitátorky Neufeld Institute a zakladatelky projektu Rodičovství hrou.

Datum setkání je uvedeno u každého webináře.

Cena za jeden webinář je 400 Kč nebo 1000 Kč za všechny tři.

1. Stát se ODPOVĚDÍ, kterou dítě potřebuje (Becoming the ANSWER a Child Needs) – Gordon Neufeld. Setkání a diskuze online přes zoom 4.4.22, 18:00.

2. HRA a emoční zdraví (Play and Emotional Health )- Tamara Strijack. Setkání a diskuze online přes zoom 21.4.22, 18:00.

3. Emoční obrany: hledání CESTY skrz (Emotional defense: finding a way through) – Deborah MacNamara. Setkání a diskuze online přes zoom 2.5.22, 18:00.

Každý webinář a diskuze bude trvat přibližně 1,5 hodiny. Webináře jsou v angličtině bez překladu. Diskuze bude probíhat v češtině.

Doufáme, že vám webináře poskytnou náhled na to, jak konference NI vypadá a zprostředkují nové informace, které vám pomohou pochopit děti, partnery, ostatní lidi ale i sebe sama.

Zde se můžete podívat na bezplatný webinář z předchozí konferencí – Getting bedtime right (Jak správně uspavat děti): https://youtu.be/Y9ra898uoVM

Registrace

Těšíme se na vás!

Shlédnutí: 571